Bądź na bieżąco!

Naturalny Gabinet

Jesteś we właściwym miejscu

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, kliknij w „Umów wizytę”. Zostaniesz przekierowany na stronę mojego sklepu pod adresem zdrowamarka.pl. Tam możesz wybrać konkretny termin i godzinę konsultacji. Możesz zdecydować czy wolisz wizytę online czy osobiste spotkanie w gabinecie w Poznaniu.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, kliknij w „Umów wizytę”. Zostaniesz przekierowany na stronę kontaktu. Możesz zdecydować czy wolisz wizytę online czy osobiste spotkanie w gabinecie w Poznaniu.

Jestem dyplomowaną Naturoterapeutką i stosuję tradycyjne, naturalne metody przywracania zdrowia. Więcej informacji na mój temat znajdziesz w zakładce O mnie. W zakładce Co oferuję? znajdziesz katalog dolegliwości, w których mogę Tobie pomóc. Jeśli tego czego szukasz nie ma na liście, skontaktuj się ze mną.  Aby umówić wizytę przejdź na zakładkę Kontakt i napisz lub zatelefonuj.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na listę mailingową. Będę Cię informować o nowościach i różnych ciekawostkach. Nie martw się, Twoje dane są ze mną bezpieczne i nikomu ich nie przekażę. Maile będę wysyłać nie częściej niż raz w tygodniu.